Pasūtījums un piegāde

Cik ilgā laikā tiek sagatavots mans pasūtījums?

  • Auklu un mezglošanas materiālu, DIY komplektu pasūtījumi tiek sagatavoti 1-2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas.
  • 'Design de DIURA' radītu mezglojumu un citu lietu pasūtījumu sagatavošana nosūtīšanai 2-5 darba dienu laikā  pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas.

Kādi ir pieejamie piegādes veidi un piegādes laiks?

Pasūtījumu ir iespēja saņemt ar piegādi DPD paku skapī (1-2 darba dienas), Omniva pakomātā (1-2 darba dienas), Latvijas Pasts pakomātos un Circle K DUS (1-3 darba dienas) vai iepriekš vienojoties, saņemt to Meža ielā 12, Baložos, Ķekavas novadā. Piegādes veidu var izvēlēties, noformējot pasūtījumu.

Kā varu zināt, ka mans pasūtījums ir izsūtīts?

Kad pasūtījums ir nokomplektēts un sagatavots nosūtīšanai, uz pasūtījumā norādīto e-pastu tiek nosūtīta informācija, ka pasūtījums ir ceļā. Tiek nosūtīts arī  sūtījuma izsekošanas numurs/saite, lai varētu sekot sūtījuma statusam un atrašanās vietai. Uz e-pastu tiek nosūtīts arī pasūtījuma gala rēķins par apmaksu.

Maksājumi

Kā varu samaksāt par pirkumu 'Design de DIURA' e-veikalā?

Lai norēķinātos par pirkumu e-veikalā, izmanto sev ērtāko norēķinu veidu: 

  • internetbankā - Swedbank, SEB, Luminor vai Citadele, 
  • maksāt ar karti - Visa, Mastercard, 
  • ar pārskaitījumu - pēc pasūtījuma apstiprinājuma atvērsies logs, kurā ir saite/poga ar veikto pasūtījumu. Apmaksu veic uz pasūtījuma pamata. Veicot maksājumu, norādi arī pasūtījuma numuru.
  • ApplePay - ja lieto Apple ierīces.

Ko darīt, ja maksājums neizdodas?

Gadījumos, kad kāda iemesla dēļ maksājums neizdodas, iesaku izmantot citu norēķinu veidu. Ja neizdodas arī tas, lūgums sazināties pa e-pastu: [email protected].

Mezglošanas materiāli

Vai e-veikalā esošie mezglošanas materiāli ir "uz vietas"?

Mezglošanas materiāli, kas e-veikalā redzami kā pieejami, ir noliktavā un pieejami iegādei.

Vai iespējams mezglošanas materiālus apskatīties pirms iegādes?

Iepriekš saskaņojot dienu un laiku, kā arī materiālus un krāsas, tos var apskatīties Meža 12, Baložos, Ķekavas novadā. Lūgums savlaicīgi dot ziņu Līgai pa tālr. 28343322 vai e-pastu: [email protected].

Preču atgriešana

Kā varu atsaukt savu pasūtījumu un saņemt savu naudu atpakaļ?

Tev ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. atsūtot tās DPD paku skapī (Paku skapis Maxima, Baložu iela 5, Baloži) vai Omniva pakomātā (Mego pakomāts, Rīgas iela 14, Baloži) Precēm jābūt nelietotām un nesabojātām. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients. Pēc preču saņemšanas noliktavā 3 darba dienu laikā tiks atgriezta nauda Tavā bankas kontā (nauda par piegādi netiek atgriezta). Papildu informāciju skatīt sadaļā - preču atgriešana.

Dāvanu kartes

Kur man jāieraksta dāvanu kartes kods?

Dāvanu kartes summa ir kods - atlaide, kas jāieraksta atlaides koda lodziņā, noformējot pirkuma grozu.  

Vai varu izmantot dāvanu kartes summu daļēji?

Dāvanu karti var izmantot vienam pirkumam. Ja pirkuma summa ir lielāka par dāvanu kartes summu, starpību var piemaksāt (tiks nosūtīts rēķins apmaksai par atlikušo summu). Ja pirkuma summa ir mazāka par dāvanu kartes summu, atlikums netiek atgriezts.

Ko darīt, ja dāvanu kartei beidzies derīguma termiņš?

Dāvanu karti ieteicams izmantot līdz norādītajam termiņam. Ja dāvanu karti esi aizmirsis izmantot un tai beidzies derīguma termiņš, lūgums sazināties rakstot e-pastu: [email protected] vai zvanot pa tālruni 28343322 Līgai.

Akcijas un īpašie piedāvājumi

Kur man jāieraksta atlaides kods?

Lai izmantotu spēkā esošu atlaidi, ieraksti atlaides kodu tam paredzētajā lodziņā, noformējot pirkuma grozu. Ja atlaides kods būs pareizs, redzēsi zaļu "ķeksīti". Atlaide aprēķināsies automātiski, ko redzēsi uzreiz pasūtījuma logā.

Kā uzzināt par īpašajiem piedāvājumiem?

Ja vēlies saņemt jaunumu pastu savā e-pastā, pievieno savu e-pastu jaunumu saņēmēju pulciņam sadaļā - pieteikties jaunumiem.. Ja tomēr nevēlēsies jaunumus saņemt, varēsi jebkurā brīdī atteikties no to saņemšanas.