Preču atgriešana

Tev ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. atsūtot tās DPD paku skapī (Paku skapis Mego, Rīgas 14, Baloži),  Omniva pakomātā (Mego pakomāts, Rīgas iela 14, Baloži), nogādāt ar kurjeru vai personīgi ''AR GLAZŪRU'' SIA Meža iela 12, Baloži, Ķekavas novads, Precēm jābūt nelietotām un nesabojātām. Sūtījumam jāpievieno izdrukāts pasūtījums (to saņem e-pastā, veicot pasūtījumu). Atpakaļsūtīšanas/piegādes izmaksas sedz klients. Pēc preču saņemšanas noliktavā 3 darba dienu laikā tiek atgriezta nauda Tavā bankas kontā (nauda par piegādi netiek atgriezta). 

Lai atteiktos no precēm, iespējams izmantot atteikuma veidlapu, taču tas nav obligāti. Atteikuma veidlapa pieejama šeit: lejupielādēt veidlapu.

Ja esi saņēmis bojātu produktu vai, ja ir kādas citas problēmas saistībā ar pasūtījumu, lūdzu, nosūtīt informāciju, rakstot [email protected]. E-pastā lūgums norādīt pasūtījuma numuru, produkta nosaukumu, savu tālruņa numuru, pievienojot bojātā produkta aprakstu un foto.