Kā pasūtīt?

1. Izvēlēties sev vēlamo preci 'E-veikalā' un pievienot to 'Pirkuma grozam', norādot nepieciešamo skaitu.

2. Kad vēlamās preces pievienotas 'Pirkumu grozam', spiest pogu 'Pasūtīt'.

3. Ieteicams vēlreiz pārskatīt 'Pirkumu grozu', vai ir pievienots vēlamais un tā skaits.

4. 'Pirkumu grozs' formā - aizpildīt nepieciešamo informāciju. Ar * (zvaigznīti) norādīta obligātā informācija, kas tiek izmantota saziņai un rēķina noformēšanai. Ja nepieciešams rēķins juridiskai personai, lūdzu, aizpildīt informāciju par 'Uzņēmumu vai organizāciju'. (Privātpersonām informācija par  'Uzņēmumu vai organizāciju' nav jāaizpilda).

5. 'Pirkumu grozs' formā izvēlēties piegādes veidu (un adresi - ja piegāde ir ar DPD, Omniva, Latvijas Pasts) un apmaksas veidu. 

6. Spiest pogu 'Tālāk'. Pārskatīt, vai norādītā informācija ir pareiza. 

7. Spiest pogu 'Pirkt'. Ja izvēlēts apmaksas veids - 'Maksājuma karte vai internetbanka', apmaksu veikt ar maksājuma karti vai internetbankā (Swedbank, Luminor, SEB, Citadele). 

8. Ja izvēlēts apmaksas veids 'Pārskaitījums ar rēķinu', atvērsies logs, kurā apskatīt pasūtījumu (spiest uz pogas 'Parādīt rēķinu'). Saite ar pasūtījumu tiek nosūtīta arī pasūtījuma apstiprinājuma e-pastā. Veikt pasūtījuma apmaksu savā internetbankā.

9. Ja apmaksa par pasūtījumu netiek saņemta 3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas, pasūtījums tiek anulēts/dzēsts bez iepriekšēja brīdinājuma.