Cik ilgā laikā tiek sagatavots pasūtījums?

1. Auklu un mezglošanas materiālu, DIY komplektu pasūtījumi tiek sagatavoti 1-2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas. 

2. 'Design de DIURA' radītu mezglojumu un citu lietu pasūtījumu sagatavošana nosūtīšanai 2-5 darba dienu laikā  pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas. 

Kā zināt, ka pasūtījums ir nosūtīts?

1. Kad pasūtījums ir nokomplektēts un sagatavots nosūtīšanai, uz e-pastu tiek nosūtīta informācija, ka pasūtījums ir ceļā. Tiek nosūtīts arī  sūtījuma izsekošanas numurs/saite, lai varētu sekot sūtījuma statusam un atrašanās vietai. Uz e-pastu tiek nosūtīts arī pasūtījuma gala rēķins par apmaksu.

2. Piegāde DPD paku skapī (1-3 darba dienas), Latvijas Pasts (1-3 darba dienas), Omniva pakomātā (1-2 darba dienas). Gadījumā, ja sūtījuma piegāde kavējas ilgāk par aktuālo/norādīto laiku, priecāšos par informāciju. Paldies jau iepriekš! :)  

Piegādes izmaksas

1. Pasūtījumam ar kopējo summu līdz EUR 70,00 - piegāde Latvijas Pasts pakomātā un Circle K DUS EUR 2,40, piegāde DPD paku skapī EUR 2,40, Omniva pakomātā EUR 3,40.

2. Pasūtījumam ar kopējo summu no EUR 70,00  - bezmaksas piegāde DPD paku skapī, Omniva pakomātā,  Latvijas Pasts pakomātā un Circle K DUS.

3. Lielie sienas dekori (mandalas no 53 cm diametra un lielāki) bezmaksas piegāde ar kurjeru.