Individuālas un meistarklases diviem

Meistarklases notiek iepriekš saskaņojot meistarklases tēmu, datumu un laiku (lūgums to darīt pirms apmaksas veikšanas). Iespēja izvēlēties kādu no piedāvātajām meistarklašu tēmām. Meistarklases laikā tās dalībnieks (-i) tiek iepazīstināts (-i) ar mezglošanas materiāliem un to dažādību, specifiskiem darba mezglošanas trikiem un dosies mājās ar gatavu, mezglotu darbu (-iem). Tas būs lieliski, iedesmojoši un darbīgi pavadīts laiks.

Grupu meistarklases

Meistarklases mazām grupām, lai mezglošanas process būtu pēc iespējas individuāls. Esam dažādi, tāpēc arī jaunas lietas apgūstam dažādi. Vienam kvadrātveida mezgls prasa ilgāku laiku, citam skaists garais mezgls nepadodas uzreiz, Esam dažādi un ja vēlies iemācīties mezglot, tad nebaidies ''iekrist'' mezglu burvībā. Mezgli aizrauj. Grupu meistarklases notiek vienu reizi mēnesī Baložos, Ķekavas novadā. Detalizēta informācija atrodama katras meistarklases aprakstā.

Izbraukuma meistarklases

Meistarklases 5-10 dalībniekiem. Meistarklases pieejamas dažādu vecumu dalībniekiem (bērniem, pieaugušajiem, senioriem) visā Latvijā. Iespējamas meistarklases/nodarbības/darbnīcas lielākam dalībnieku skaitam un īpaša meistarklases tēmas izstrāde. Pastāsti par savu ideju,  zvanot 28343322 (Līga) vai rakstot [email protected].

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.